20 Aralık Esra Erol'un Balgam Çıkarma Taklidi Video İzle

Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Esra Erol’da Evlen Benimle de bugün yaşananlar herkezi gülme krizine soktu. Ayrıntılar haberin devamında.

Refika Hanım talibinin sesini beğenmediği için görmeden Katip Bey’i reddetti. Stüdyoda Refika Hanım’ın bu tavrını eleştiren Arzu Hanım mikrofonu eline alıp eleştirilerini sıralarken sesi kısılan ve öksürerek boğazını temizleme çabasında olan Arzu Hanım’ın taklidini yapan Erol krize soktu.

İşte canlı yayında yaşanan o anlar:

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’]http://videonuz.cubecdn.net/flvideo/esra-erol-dan-balgam-temizleme-taklidi.flv[/pro-player]


Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
20 Aralık Esra Erol'un Balgam Çıkarma Taklidi Video İzle yazısını Facebook'ta Paylaş Facebook'ta Paylaş
20 Aralık Esra Erol'un Balgam Çıkarma Taklidi Video İzle yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.